Mūsu piedāvātie

Pakalpojumi

Kādreiz sētnieks, tagad teritorijas uzkopšanas speciālists

Kas ir sētnieku pakalpojums? Agrāk sēnieks bija amats, ko darīja pensionāri vai dzīves pabērni. Tagad tas ir pakalpojums, ko veic profesionāļi – teritorijas apsaimniekošnas speciālisti, strādājot ar mūsdienīgām un darbam atbilstošām tehnikām.

Jums vairs nav vajadzīgs pastāvīgs darbinieks, kas visu dienu imitēs darbības objektā. Tagad profesionāli sētnieku pakalpojumi ir viena zvana attālumā.

SIA Tehniskais Dienests ātri un operatīvi paveiks darbu, izmantojot savu tehniku un materiālus, un pēc darba pabeigšanas dosies tālāk.

Teritorijas-uzkopšanas-speciālists-tehniskais-dienests
01.

Teritorijas uzkopšanas pakalpojumi

Arvien populārāki un pieprasītāki kļūst teritorijas uzkopšanas pakalpojumi – operatīvā teritorijas uzkopšanas brigāde. Tas samazina finansiālo slogu namu un teritoriju īpašniekiem, jo vairs nav jāalgo sētnieks/darbinieks un klientam vairs nav jāsatraucas par darbinieku aizstāšanu slimību un atvāļinājumu periodos. Tāpat arī vairs nav jādomā par vajadzīgā aprīkojuma nodrošināšanu.

Setnieku-pakalpojumi-tehniskais-dienests

Jau vairākus gadus saviem klientiem nodrošinām ietvju un pieguļošo teritoriju attīrīšanu un uzturēšanu kārtībā visos gadalaikos. Veicam teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus – gan publiskās, gan slēgtās teritorijās, dzīvojamo ēku, uzņēmumu teritorijās un privātīpašumos visa gada garunā atbilstoši pašvaldību noteiktajām prasībām. Ikviena pašvaldības noteiktā prasība ir mūsu atbildība. Sniedzam pakalpojumu gan daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājiem, gan individuāliem klientiem – uzņēmumiem un namīpašniekiem.

Sētnieku pakalpojumus veic profesionāli darbinieki, amata lietpratēji, izmantojot gan roku darbu, gan atbilstošu tehniku. Neatkarīgi no tā, vai ārā snieg, līst vai spīd saule, sētnieks ir uz vietas, lai nodrošinātu kārtību teritorijā. Tomēr maldīgs ir uzskats, ka teritorijas kārtība un tīrība tiek uzturēta tikai tad, ja tajā visu dienu darbojas sētnieks. Ja vien nav intensīva snigšana vai rudens lapkritis, teritorijas uzkopšanas speciālists var būt pavisam nemanāms, bet teritorija – sakopta.

Lai pieteiktu pakalpojumu, aizpildi pieteikuma formu, un mūsu pārstāvis sazināsies ar Tevi un sagatavos piedāvājumu.

02.

Teritoriju apsaimniekošana

Sakopta un harmoniska apkārtējā vide ir svarīga ikvienam. Mēs rūpājamies par apkārtējās vides sakārtotību klientu īpašumos visā Latvijā jau 10 gadus, nodrošinot publisko un privāto teritoriju apsaimniekošanu.

Teritorijas apsaimniekojam atbilstoši klientu vēlmēm un pašvaldību noteiktajām prasībām.
Teritoriju-apsaimniekosana-tehniskais-dienests1

Mēs strādājam 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, rūpīgi sekojam līdzi laika apstākļu prognozēm un faktiskajai situācijai un veicam teritoriju monitorēšanu, lai jau laikus varētu nosūtīt atbilstošu darbinieku un tehnikas skaitu uz objektu. Tomēr atgādinām, ka, piemēram, intensīvas snigšanas laikā ne vienmēr ir iespējams nodrošināt tīras teritorijas visur un uzreiz. Tāpēc sākumā tiek tīrītas prioritārās vietas, bet pēc tam mazākas nozīmes vietas.

Nodrošinām ne tikai tīras ietves un braucamo daļu, bet arī pretslīdes materiālu kaisīšanu, zāliena kopšanu, aktritumu savākšanu un izvešanu, rudens lapu savākšanu, sniega izvešanu no teritorijas, koku un krūmu apcirpšanu, asfaltētu un bruģētu zonu atbrīvošanu no nezālēm un sūnām.

Lai pieteiktu pakalpojumu, aizpildi pieteikuma formu, un mūsu pārstāvis sazināsies ar Tevi un sagatavos piedāvājumu.

03.

Ģenerālā sakopšana

Tāpat kā mājās, arī teritorijās līdzās ikdienas uzkopšanai ir vajadzīga arī ģenerālā tīrīšana. Šis pakalpojums nereti tiek sniegts, pārņemot klienta teritoriju un uzsākot sadarbību.

Sniedzam publisko un privāto teritoriju ģenerālās sakopšanas pakalpojumus, noslēdzot vai sākot sezonu, pirms vai pēc plašiem publiskiem pasākumiem un jebkurā citā laikā, kad tas ir nepieciešams.

Generala-sakopsana-Tehniskais-Dienests

Cilvēkiem arvien vairāk rūp apkārtējā vide, tāpēc arī teritoriju uzkopšana pēc dažāda veida publiskiem un privātiem pasākumiem kļust arvien pieprasītāka. Kā apakšuzņēmēji esam rūpējušies par operatīvu ielu, laukumu un parku sakopšanu gan Rīgā, gan arī citās lielākajās Latvijas pilsētās pēc pilsētu svētkiem un citiem plaši apmeklētiem pasākumiem.

Lai pieteiktu pakalpojumu, aizpildi pieteikuma formu, un mūsu pārstāvis sazināsies ar Tevi un sagatavos piedāvājumu.

Spēja pielāgoties klientam

Mūsu lielākais pluss ir spēja manevrēt dažādās situācijās. Esošā klientu bāze ir ļoti dažāda, un esam auguši kopā ar mūsu klientiem.

Mēs spējam veikt ne tikai teritoriju uzkopšanu, bet arī specifiskākus darbus, piemēram, teritoijas uzkopšanas speciālists, darbojoties objektā, pie reizes arī sakopj tehniskās iekārtas, pēc apmācībām apkpojam taras pieņemšanas punktus (taromātus), mazgājam degvielas staciju sūkņu pistoles, noņemam ūdens skaitītāju rādījumus, cenu displejos mainām cenas. Pēc klienta lūguma esam arī rūsinājuši mākslas objektu.

Ar mums ir iespējams vienoties gandrīz par visu. Jūs izsakiet savas vēlmes un prasības, mēs vienosimies par cenu un darba kārtību. Spējam pielāgoties arī objektu uzkopšanas un apmaklēšanas laikiem.

Citi pakalpojumi

Ceļā uz sakoptu teritoriju