Dažos vārdos

Par mums

SIA Tehniskais Dienests

SIA Tehniskais Dienests ir Latvijā radīts uzņēmums, kas jau desmit gadus nodrošina teritoriju apsaimniekošanu un sētnieku pakalpojumus. Mūsu klientu lokā ir vairākas pašvaldības, degvielas uzpildes stacijas, viens no lielākajiem lielveikalu tīkliem Latvijā, ēdienu un piedevu ražotāji, kā arī vairāk nekā 130 privātpersonu objekti visā Lavijā.

Teritoriju-apsaimniekosana-tehniskais-dienests
Setnieku-pakalpojumi-tehniskais-dienests

Plašāk par mums

SIA Tehniskais Dienests tika dibināts 2012. gada pavasarī ar mērķi piedāvāt zāles pļaušanas pakalpojumus. Ar laiku uzņēmums sāka piedāvāt arī zāles sēšanu, vertikulāciju un dārznieka pakalpojumus. Jau pēc diviem gadiem piedāvāto pakalpojumu klāsts tika papildināts ar sniega tīrīšanu, jumtu attīrīšanu no sniega un teritoriju apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

Uzņēmums ir veiksmīgi piedalījies dažādos valsts un pašvaldību iepirkumos, nodrošinot gan zāles un grāvju pļaušanu, gan sniega tīrīšanu un pretslīdes materiālu kaisīšanu pilsētās. Tāpat Tehniskais Dienests ir nodrošinājis arī aizsargājamo, applūstošo pļavu un biotopu kopšanu un apsaimniekošanu un kāpu aizsargjoslu veidošanu gar Baltijas jūru.

Pašreiz starp uzņēmuma pieprasītākajiem pakalpojumiem ir sētnieku pakalpojumi un publisko un privāto teritoriju pilna servisa apsaimniekošana visos gadalaikos.

Tehniskais Dienests turpina augt un attīstīties, un jau drīzumā varēs piedāvāt vairākus jaunus, videi draudzīgus pakalpojumus, kas tuvākajā nākotnē būs ļoti pieprasīti un vajadzīgi.

0
gadu pieredze
0
Apmierināti klienti
0
objekti rīgā
0
Sakoptas teritorijas